Skype

Jak to probíhá?

Pokud Vám z nějakého důvodu nevyhovuje nebo není možné navštívit psychologickou poradnu osobně, pak Vám nabízím možnost konzultace přes WEB formou aplikace Skype.

Způsoby rezervování konzultace:

Konzultaci přes Skype lze objednat mailem na adrese blanka.simkova@seznam.cz. V mailu navrhněte termín konzultace. Buď Vám jej potvrdím nebo nabídnu náhradní termín. V mailu také uveďte Vaše Skype jméno.

Podmínky objednání konzultace přes Skype

Rezervace je závazná a platná v případě uhrazení platby.

Rezervaci je možné zrušit bezplatně nejpozději 24h před dohodnutým termínem schůzky. V případě zrušení schůzky Vám převedu platbu na jiný náhradní termín nebo Vám peníze zašlu zpět na účet.

Při zrušení rezervace méně než 24h před stanoveným termínem platba propadá bez nároku na náhradu.

Způsob úhrady

Převodem částky (viz ceník) na účet 670100-2207783603/6210.

Při uhrazení platby na účet uveďte:

- ve variabilním symbolu datum objednání ve formátu RRRRMMDD. Příklad vyplnění variabilního symbolu pro datum 1.3.2014 je 20140301.

- v popisu transakce uvěďte text pro dohledání (např. e-mail, kontakt, případně jiné heslo)

Mgr. Blanka Šimková

e-mail:

blanka.simkova@seznam.cz

Telefon:

+420 607193438

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti