Grafologické rozbory

Proč grafologický rozbor?

Rozbor písma je jednou z diagnostických metod, kterou lze použít při zkomání osobnosti člověka. Výhodou této metody je, že zatímco u jiných typů testů je výsledek částečně ovlivnitelný (při různých testech klient může svoje odpovědi v testech přizpůsobit tzv. ideální odpovědi), tak v případě grafologického zde neexistuje žádná ideální odpověď. Klient se chová přirozeněji.

Grafologický rozbor má význam v osobním i pracovním životě, vede k hlubšímu sebepoznání. Člověk má tak možnost hledat skryté stránky své povahy, které mohou být někdy i překvapivé v dobrém i špatném. Informace, které klient získá, mohou být pro něj další energií, ujištěním jeho směrování. Současně mohou informace pomoci ve směrování osobnosti, hledání sebe sama.

Grafologický rozbor má využití v personalistice. Je jednou z metod, kterou lze využít při výběru vhodného kandidáta na danou pracovní pozici.

Co potřebuji pro grafologický rozbor?

  • text na libovolné téma v rozsahu 20 až 30 řádků rukopisu na nelinkovaném papíru nejlépe velikosti A4
  • vlastnoruční podpis
  • základní informace o pisateli (věk, pohlaví, pravák či levák, dosažené vzdělání, současné zaměstnání, zdravotní stav)

Mgr. Blanka Šimková

Telefon:

+420 607193438

e-mail:

blanka.simkova@seznam.cz

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti